sobota 22. září 2012

Výstava akvarijních rybUž jsem tu psala, že Klárka s tatínkem mají nového koníčka - akvaristiku. Davídek je z rybiček také nadšený, takže bylo téměř jasné, jaký bude program na dnešní odpoledne. Opět naše oblíbená botanická
zahrada, tentokrát výstava akvarijních rybek.

                                   


Zatímco my s Davídkem jsme pouze obdivovali všemožné tvary, velikosti a barvy, Klárka s tatínkem  nelenili a získávali důležité informace. Nadšeně přinesli spoustu vzorků krmiva na vyzkoušení. Získali kontakt na chovatele black molly, které také zřejmě najdou cestu k nám. Nakoupili rostlinky do největšího akvária a jestě spoustu ohromně důležitých "hejblátek".
Zhlédli jsme i ukázku lovení ryb. Davidovi bylo líto, že si to nemůže vyzkoušet sám. A malá hádánka - co je ryba a co list?
Pokochat květy v tropickém skleníku jsem se také musela.

5 komentářů:

 1. Mají krásného koníčka. Rybka bude asi to vlevo, protože pluje, ostatní listí. Ale vše vypadá úplně stejně.

  OdpovědětVymazat
 2. Tady by si děti mohly najít pár tipů na další nákup rybiček :-)
  http://www.youtube.com/embed/mcbHKAWIk3I

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju za odkaz. U nás se tatínek potápí, Klárka s ním zatím jen šnorchluje, ale je mi jasné, že si v ní vychovává svého buddyho. Takovéhle záběry jsou u nás moc oblíbené!

   Vymazat
 3. Odpovědi
  1. Nemám anonymy ráda, nechci na ně reagovat, ale udělám vyjímku. Výstava se každoročně koná v Praze, v botanické zahradě Na Slupi. Měl by fungovat proklik v textu na jejich webovky. Děkuji za návštěvu a prosím příště o podpis. Děkuji!

   Vymazat

Moc děkuji za milá slova a těším se na další návštěvu!