neděle 7. června 2026

Rozkvetlá botanická zahrada


Letos jsem si slíbila, že jarní výstavu kaktusů v botanické zahradě Na Slupi si ujít nenechám. Bohužel v týdnu nemám vůbec šanci se tam dostat, musela jsem v neděli. Bála jsem se, že bude hodně lidí, ale dalo se to zvládnout. Vyrazila jsem později dopoledne, takže jsem tam byla spíše v čase oběda. Odpoledne to bude asi horší. 

Užila jsem si to, pokochala jsem se. A protože hodně kaktusů bylo v květu, rozhodla jsem se, že tento přísvěvek bude rozkvetlý. 







 

Po důkladné prohlídce kaktusů jsem se přesunula do druhé části skleníku, kde je stálá expozice. I tady bylo květů, až oči přecházely.










Miluju prostředí skleníků. Cítím se tu jako doma. A mrzelo mě, že mám další povinosti, jinak bych tam brouzdala asi ještě teď.

7 komentářů:

  1. Nádhera, Ali! Dobře, že ti to vyšlo!
    Přeji příjemný den. Helena

    OdpovědětVymazat
  2. Je to nádhera, Ali. Ráda jsem chodila do botanické zahrady v Liberci, tam to mají krásné.
    Měj se hezky.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Libereckou botanickou mám moc ráda. Vždycky jsem výlet kombinovali se ZOO, bylo to moc fajn dny.

      Vymazat
  3. Nádherné fotky, Ali. Dlouho jsem už nebyla v botanické zahradě.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Já jsem chodila dřív poměrně pravidelně, teď už to tak časově nevychází.

      Vymazat
  4. Lezarts
    Krásná květinová variace!

    OdpovědětVymazat

Moc děkuji za milá slova a těším se na další návštěvu!