Moji pichlaví kámoši na balkoně se překonávají. Nasbírala jsem pár fotek z posledních dní. Mrzí mě, že některé květy mi utekly. Některé kaktusy kvetou pouze 1 den a to ještě v době, kdy na ně svítí sluníčko. U mě je to dopoledne a brzké odpoledne. Proto, když jsem pracovně mimo, o část květů přijdu. Dělají mi ale obrovskou radost, jak se snaží. 3
Řada z nich poupata má, takže ještě si užiju! Uričtě bude druhý díl :-)
Žádné komentáře:
Okomentovat
Moc děkuji za milá slova a těším se na další návštěvu!