Letos jsem si slíbila, že jarní výstavu kaktusů v
botanické zahradě Na Slupi si ujít nenechám. Bohužel v týdnu nemám vůbec šanci se tam dostat, musela jsem v neděli. Bála jsem se, že bude hodně lidí, ale dalo se to zvládnout. Vyrazila jsem později dopoledne, takže jsem tam byla spíše v čase oběda. Odpoledne to bude asi horší.
Užila jsem si to, pokochala jsem se. A protože hodně kaktusů bylo v květu, rozhodla jsem se, že tento přísvěvek bude rozkvetlý.
Po důkladné prohlídce kaktusů jsem se přesunula do druhé části skleníku, kde je stálá expozice. I tady bylo květů, až oči přecházely.
Miluju prostředí skleníků. Cítím se tu jako doma. A mrzelo mě, že mám další povinosti, jinak bych tam brouzdala asi ještě teď.
Nádhera, Ali! Dobře, že ti to vyšlo!
OdpovědětVymazatPřeji příjemný den. Helena
Krásný víkend, Helenko!
VymazatJe to nádhera, Ali. Ráda jsem chodila do botanické zahrady v Liberci, tam to mají krásné.
OdpovědětVymazatMěj se hezky.
Libereckou botanickou mám moc ráda. Vždycky jsem výlet kombinovali se ZOO, bylo to moc fajn dny.
VymazatNádherné fotky, Ali. Dlouho jsem už nebyla v botanické zahradě.
OdpovědětVymazatJá jsem chodila dřív poměrně pravidelně, teď už to tak časově nevychází.
VymazatLezarts
OdpovědětVymazatKrásná květinová variace!