středa 3. června 2026

Coppélia


Červen máme tentokrát dost kulturně nabitý, jestli všechno klapne. Dnes s Klárou Státní opera a balet Coppélia. Myslím, že o tomto představení jsem tu už psala, a ne jednou. Proto se asi  nebudu opakovat. Užily jsme si to s Klárou skvěle. Měly jsem štěší, hlavní roli Svanildy dělala Aya Okumura. To je neuvěřitelná tanečnice, při jejím výkonu zapomínám dýchat. Dnes to opět rozjela, že jsem se nestačily divit. Jedním slovem dokonalost!


                                      

Naše focení radši nekomentuju.



 



12 komentářů:

  1. A to já zas budu, protože ti ten úsměv moc sluší!
    Ali, měj hezký den. Helena

    OdpovědětVymazat
  2. Lezarts
    Shodou okolností jsem si na tebe vzpomněla v úterý, když jsem šla do divadla a míjela jsem plakát s upoutávku na balet s touto vynikající japonskou tanečnicí.
    Věřím že to byl úžasný zážitek!!!
    To je podoba, že by matka s dcerou :-).👍

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Aya Okumura je opravdu dokonalá, každé představení s ní je pro mě neuvěřitelný zážitek.

      Vymazat
  3. Náhodou vám to oběma moc sluší 🙂

    OdpovědětVymazat
  4. Určitě hezký zážitek, na fotce vypadáte spokojeně (a sluší vám to)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Užily jsem si to. Tentokrát o to víc, že jsem zároveň slavily dvě Klářiny úspěšné zkoušky.

      Vymazat
  5. To musela být nádhera.Balet mám ráda.Jste krásné ženy
    Hezký den

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkujeme za pochvalu. My balet milujeme. A od doby, kdy ho Klára přestala dělat snad ještě víc!

      Vymazat
  6. Na baletu jsem nebyla XY let....budu muset mrknout na brněnské Janáčkovo co mají v repertoáru.
    A sluší vám to, děvčice :-)
    Měj krásné dny, Ali.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Už 3 roky, co dcera studuje v Brně, plánujeme, že za ní musím přijet a vyrazit na balet. Ale přiznám se, že nás tam zatím úplně nic neoslovilo a když ano, byly to samé nevhodné termíny. Ještě má 3 roky před sebou, tak doufám, že nám to jedou vyjde!

      Vymazat

Moc děkuji za milá slova a těším se na další návštěvu!