Červen máme tentokrát dost kulturně nabitý, jestli všechno klapne. Dnes s Klárou Státní opera a balet Coppélia. Myslím, že o tomto představení jsem tu už psala, a ne jednou. Proto se asi nebudu opakovat. Užily jsme si to s Klárou skvěle. Měly jsem štěší, hlavní roli Svanildy dělala Aya Okumura. To je neuvěřitelná tanečnice, při jejím výkonu zapomínám dýchat. Dnes to opět rozjela, že jsem se nestačily divit. Jedním slovem dokonalost!



A to já zas budu, protože ti ten úsměv moc sluší!
OdpovědětVymazatAli, měj hezký den. Helena
Děkuju za schovívavost, Helenko!
VymazatLezarts
OdpovědětVymazatShodou okolností jsem si na tebe vzpomněla v úterý, když jsem šla do divadla a míjela jsem plakát s upoutávku na balet s touto vynikající japonskou tanečnicí.
Věřím že to byl úžasný zážitek!!!
To je podoba, že by matka s dcerou :-).👍
Aya Okumura je opravdu dokonalá, každé představení s ní je pro mě neuvěřitelný zážitek.
VymazatNáhodou vám to oběma moc sluší 🙂
OdpovědětVymazat:-) Děkuju
VymazatUrčitě hezký zážitek, na fotce vypadáte spokojeně (a sluší vám to)
OdpovědětVymazatUžily jsem si to. Tentokrát o to víc, že jsem zároveň slavily dvě Klářiny úspěšné zkoušky.
VymazatTo musela být nádhera.Balet mám ráda.Jste krásné ženy
OdpovědětVymazatHezký den
Děkujeme za pochvalu. My balet milujeme. A od doby, kdy ho Klára přestala dělat snad ještě víc!
VymazatNa baletu jsem nebyla XY let....budu muset mrknout na brněnské Janáčkovo co mají v repertoáru.
OdpovědětVymazatA sluší vám to, děvčice :-)
Měj krásné dny, Ali.
Už 3 roky, co dcera studuje v Brně, plánujeme, že za ní musím přijet a vyrazit na balet. Ale přiznám se, že nás tam zatím úplně nic neoslovilo a když ano, byly to samé nevhodné termíny. Ještě má 3 roky před sebou, tak doufám, že nám to jedou vyjde!
Vymazat