neděle 20. listopadu 2016

Taneční korunka 2016


Dnes tedy poprvé Myrtha na veřejnosti. Nakonec bez špiček, i přes nesouhlas pana učitele. Ale udělala dobře. Byla klidnější ( i když asi méně vystresovaná by bylo přesnější, o klidu se mluvit nedalo). A udělala dobře - má Čestné uznání za 6.místo. Zatím nejlepší umístění v sólech za celou "uměleckou dráhu". Fakt, že jsme s tím opravdu nepočítaly, dokazuje, že se na vyhlášení ani nepřevlékla do kostýmu:

Já ani neměla připravený foťák, nenapadlo mě, že budu mít při předávání cen co fotit.
Sólovým výstupům ještě předcházely povinné sestavy. Docela ty holky obdivuju, že si to stačí v té rychlosti zapamatovat. 


Nemusím ani zdůrazňovat, jak jsem ráda, že od soutěží máme zase do jara pokoj. Teď nás čekají vánoční představení, Kláru naštěstí pouze jedno. Druhé bude až v novém roce. Jen mi je trošku líto, že si Klára dělá naději, že jí pan učitel nechá dělat jednou Černou labuť. Když prý se jí povedla soutěž, určitě to pan učitel ocení. Nevím, že ještě nepochopila, že to u nás takhle nefunguje. 

5 komentářů:

 1. Ali, Klárce moc gratuluji a budu držet palce, aby vyšla ta černá labuť! Sice víme své, ale co kdyby...
  Fialky máš překrásné!
  Posílám pozdravy, Helena

  OdpovědětVymazat
 2. Klárka je moc šikovná. Gratuluji k úspěchu. Také bych jí přála splnění uměleckého přání.

  OdpovědětVymazat
 3. Milá Ali,Klárka je moc šikovná, má krásné držení těla a nádherně přirozené ruce. Už toho spoustu dokázala. Gratuluji a držím palce do dalších vystoupení. Hanka

  OdpovědětVymazat
 4. Ohromná gratulace, musíš být na Klárku pyšná!

  OdpovědětVymazat
 5. Dámy, moc děkujeme za chválu. Černá labuť vypadá zatím velmi nadějně, snad by jí mohla dělat v lednu. Zatím jí intenzivně zkouší. I když je pravda, že to také nic neznamená.

  OdpovědětVymazat

Moc děkuji za milá slova a těším se na další návštěvu!